Нашийники та повідки із паракорду

Нашийники та повідки із паракорду

Ніжний і міцний нашийник із паракорду для вигулу домашніх вихованців

Фраза про те, що відданий собаки нікого не буває, багатьом вже набило, що називається, оскому. А для справжнього друга, як відомо, нічого не шкода. Собаки для багатьох сімей стають справжніми і повноправними їх членами, яких точно так же, як і дітей, прагнуть оточити турботою і опікою.

У житлових мікрорайонах, забудованих висотними будівлями, для сімей особливо гостра проблема вигулу своїх домашніх вихованців. Навколо завжди достаток дитячих майданчиків, і вигул собаки великої або навіть середньої породи без повідка не представляється можливим. Осіб, які нехтують такими правилами, запросто можуть очікувати численні скарги від сусідів, і дуже можливі адміністративні покарання у вигляді штрафів за подібні порушення.

Досвідчені собаківники відмінно знають, які фізичні страждання доставляють їх вихованцям під час прогулянок незручні нашийники і повідки, залишають при сильному натягу садна і шрами. Нашийник із паракорду - це оптимальний варіант гуманної собачої амуніції за економічною ціною. Такий аксесуар для вигулу є шнур з нейлону, набагато легше по вазі шкіряного нашийника, і набагато перевершує шкіру по міцності та еластичності.

Асортимент амуніції для собак із паракорду за доступними цінами

У нашому магазині покупців чекає і інша амуніція для собак із паракорду за цінами, які обов'язково приємно здивують навіть найбільш економних клієнтів. Нашийники та повідки з цього матеріалу, з якого шиють досі парашутні стропи, за рахунок плетіння здатні з легкістю витримувати високі навантаження протягом дуже тривалого періоду. Нашийник або поводок з цього матеріалу на полімерній основі здатний витримувати зусилля на розрив до 340 кг на см довжини.

У нашому магазині можна нашийник і повідець купити за ціною від 150 гривень в 5 різних колірних варіаціях:

синьому;
жовтому;
зеленому;
помаранчевому;
чорному.


Якщо ви надумали купити нашийник із паракорду у вигляді симпатичного плетеного шнура, ми дамо вам можливість зробити це в один клік.

У цій категорії немає товарів.